Cvičení nás baví, nejoblíbenější je nejen „opičí dráha“, ale i různé hry: Na kočku a psa, Na kočku a myš, Láva blesk potopa, také hry s padákem, kde se učíme spolupracovat. Tento měsíc jsme se zaměřili na převaly na podložce, chůzi po lavičce s otočkou a držením rovnováhy, kopání míče na cíl. Děti jsou moc šikovné, je vidět, že cvičí rády a s chutí.