V dubnu jsme se s dětmi připravovali na Velikonoce. Vyrazili na výlet do Toulcova dvora na projekt O ovečkách a beránkovi. Navštívila nás paní z Malé technické univerzity a společně jsme si postavili věže. V rámci tématu Naše planeta jsme se vydali do okolí MŠ a poznávali různá zákoutí. Duben jsme zakončili čarodějnickým rejem.