Výlet autobusem do Toulcova dvora.
Nejdříve jsme se nasvačili a potom šli za zvířátky ze statku. Viděli jsme kozy s kůzlaty, ovečky s jehňaty, kravičky, prasátka, husy s housaty, hladili jsme si králíčky, krmili jsme slepičky. Výlet se nám moc líbil.