V říjnu

Chtěli bychom s vámi podělit o neuvěřitelně pestrý a poučný podzimní program, který jsme ve školce pro děti připravili. Podzim v lese byl pro naše děti jedinečným dobrodružstvím. Společně jsme objevovali tajemství lesa, poznávali zvířátka, učili se rozlišovat jedlé a nejedlé houby.

Podzim v sadu byl stejně tak úžasný. Děti měly možnost pozorovat ovoce na stromech, učit se o různých druzích a barvách. Zážitkem bylo i obtiskování jablíček.

Následně se děti staly malými zahradníky. S nadšením jsme zkoumali různé nástroje zahradníka a tvořili nádherné tisky bublinkovou fólií. Tyto kreativní aktivity nejen rozvíjely jejich jemnou motoriku, ale také posilovaly jejich smyslové vnímání.

Když začalo padat listí, zaměřili jsme se na procvičování barev, učili jsme se rozpoznávat rozdíly mezi jehličnatými a listnatými stromy a zkoumali jsme různé druhy plodů, které podzim přináší.

Jsme nesmírně vděční, že jsme mohli prožít tyto krásné chvíle plné zvídavosti, objevování a kreativity s vašimi dětmi. Děkujeme za vaši podporu a doufáme, že tyto zážitky přinesly dětem spoustu radosti a nových poznatků.