Výlet na zámek Loučeň

V květnu jsme podnikli náš poslední výlet ve školce. Jeli jsme na zámek Loučeň. a do jeho parku s labyrinty a bludišti. Moc se nám tam líbilo, počasí vyšlo a všichni jsme se vrátili unavení a spokojení.