Výlet na zámek Loučeň

V květnu jsme podnikli náš poslední výlet ve školce. Jeli jsme na zámek Loučeň. a do jeho parku s labyrinty a bludišti. Moc nám tam líbilo, počasí nám vyšlo a všichni jsme se vrátili unavení a spokojení.