Ptáček

Mateřská škola Zborovice

AKTUALITY

Naše mateřská škola přijme do svého kolektivu 2 p. učitelky a 1 uklízečku. Jedna učitelka -nástup 23.3.2020, druhá od září 2020 nebo v přípravném týdnu. P. uklízečka také od září 2020. Zájemci informujte se u vedení MŠ.

Vážení rodiče.

Zapojili jsme se do sběru použitého rostlinného oleje. Popelnice je umístěna vlevo vedle školky.Do popelnice patří pouze lahve s použitým olejem a ne prázdné lahve od oleje.

Děkujeme za spolupráci.

KLIDNÉ PROŽITÍ VÁNOČNÍCH SVÁTKŮ

A HODNĚ ŠTĚSTÍ A ZDRAVÍ

V NOVÉM ROCE VÁM PŘEJÍ

ZAMĚSTNANCI MŠ

/těšíme se na Vás 6.1.2020/

Odevzdali jsme Vaše dárky do Klokánku ve Štěrboholích.Všem ještě jednou upřímně děkujeme.

Prosíme o omlouvání dětí na meilovou adresu:msstechovickaomluvy@seznam.cz

Pokud dítě omluvíte na meilovou adresu školky, není zaručeno jeho včasné omluvení. Děkujeme.

Vážení rodiče, vzhledem k časté nemocnosti dětí a nezodpovědnosti některých rodičů, kteří nemocné děti do MŠ přivádějí, upozorňujeme na tento výňatek ze školního řádu naší MŠ:

• rodič předává do MŠ dítě zcela zdravé, pedagogové mohou, v zájmu zachování zdraví ostatních dětí, nepřijmout dítě se silným nachlazením či infekčním onemocněním, sádrou a jinak omezeným pohybem
  • rodiče hlásí výskyt každého infekčního onemocnění v rodině pedagogovi, popřípadě ředitelce školy.
  • po vyléčení infekčního onemocnění, musí rodiče přinést potvrzení od lékaře
  • v mateřské škole není povoleno podávat dětem léky.